Pack2Ride Dusty Cage Maşa Çantası Bağlantı AracıPack2Ride Dusty Cage Maşa Çantası Bağlantı AracıPack2Ride Dusty Cage Maşa Çantası Bağlantı AracıPack2Ride Dusty Cage Maşa Çantası Bağlantı AracıPack2Ride Dusty Cage Maşa Çantası Bağlantı AracıPack2Ride Dusty Cage Maşa Çantası Bağlantı Aracı

Pack2Ride Dusty Cage Maşa Çantası Bağlantı Aracı

₺ 346.00
SKU 8683655041882

Dusty Cage ile bikepacking seyahatlerinizde extra yükleri güvenle taşıyın. Uzun kayışları ile her türlü şişe ve termosu, farklı boyutlardaki çantaları rahatlıkla bisikletinize bağlayabilirsiniz.


3mm kalınlığındaki aluminyum çanta kafesi ağır yükler ve zor yol koşulları için tasarlandı. Kaynaksız tasarımı ile, çatlayacak plastikler olmadan sağlamlık ve güvenle bisiklet turunun tadını çıkarın.


DustyCage ile büyük çanta ve şişe ve termosları taşımak çok kolay. Bisikletinizde şişe tutucu, suluk kafesi takılabilen her noktaya monte edilebilir. Her türlü bisiklete uygun, özellikle bisiklet maşası için ideal bir termos ve çanta kafesi.


Bükülmüş kenarları, askeri kayışları ve sağlam alt desteği ile yükünüzü sorunsuz taşıyın. Pratikçe dry bag ya da eşyanızı yerleştirin, kayışlarınızı sıkın ve yola çıkın.


Boyutlar: 18 x 10 x 8 cm


Kayışlarla toplam ağırlık: 190 gr


Güvenle taşıyabileceği ağırlık: 10 kg


Paket içeriği: 1 adet kafes, 2 adet bağlantı kayışı, 2 adet vida

İlgili Ürünler