Ortlieb Bikepacking Gidon Çanta 9L (Asfalt, Siyah)

Ortlieb Bikepacking Gidon Çanta 9L (Asfalt, Siyah)

₺ 1,829.00
SKU F9931

Gravel bisikletler için uygundur

DİĞER ÖZELLİKLER:

  • ORTLIEB Aksesuar Paketini takmak için kancalar
  • Karbon gidonlar için de uygundur
  • Kullanışlı Velcro kapaklı montaj kayışları
  • Hafif tasarım
  • Yüksek parlaklık 3M Scotchlite reflektörler

Bisikletinize dengeli bir vites ve ağırlık dağılımı sağlamaya yardımcı olur. Her iki uçtaki rulo kapamalar sayesinde vitesinize her zaman hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Dış taraftaki sıkıştırma kayışları, ek ekipmanların istiflenmesini ve bağlanmasını sağlar. Ayrıca, Gidon Çantası, ek saklama alanı için bir ORTLIEB Aksesuar Paketinin takılmasını sağlamak için dört kancayla birlikte gelir. Ara parçalar ve iki güçlü Velcro kayıştan oluşan montaj sistemi, karbon gidonlar da dahil olmak üzere her tür gidona güvenli bağlantı sağlar.

İki modelden daha küçük olanı, kompakt bisikletepacker gidon ruloları sınıfına aittir. Yalnızca 40 cm uzunluğundaki bu su geçirmez gidon çantası, arazi dışı bırakma çubukları ve hem yarış hem de hibrit tarzı gidonları olan bisiklet taşıyıcıları için doğru seçimdir. Kompakt Gidon Çantası da son derece hafiftir.

Ek çekme ipleri sayesinde, 15 litrelik paket, yolculuğunuzda yanınızda ek ekipman taşıma seçeneği sunar.

Su geçirmez ORTLIEB Gidon Çanta, harika dış mekanlarda bir bisiklet turundayken vazgeçilmez bir öğedir. Belirli modele bağlı olarak, Gidon Çanta, uyku tulumunuz ve pediniz için 9 veya 15 litrelik bir yük kapasitesi sunar.

İlgili Ürünler