Ortlieb Bikepacking Sele Altı Çanta 11L (Mat Siyah)

Ortlieb Bikepacking Sele Altı Çanta 11L (Mat Siyah)

₺ 2,319.00
SKU F9912

ÖZELLİKLER:

  •  Selenin tüm temas noktalarında güçlendirilmiş kumaş
  • Arka ışık için dikey papatya zinciri
  • Karbon Sele gövdeleri için de uygundur
  • Hafif tasarım
  • Tam uzatma için dört adet 3M Scotchlite reflektör mevcuttur


Bisiklet çantası kurulumunuzda önemli bir öğe olarak ORTLIEB Sele Altı Çanta, sele sapınıza uygun ve güvenli bir montaj sağlamak için Velcro kayışlarla birlikte gelir. Sele gövdesinden geriye doğru çıkıntı yapan Sele Altı Çantanızın aynı zamanda arka çamurluk görevi görür. Geniş, su geçirmez Sele Çantası, içindekileri (örn. Ekstra giysi seti) güvenli ve kuru tutar. Ne kadar süre uzakta kalmayı planladığınıza ve Sele Altı Çanta modelinize bağlı olarak, yanlardaki rulo kapaklarını ayarlayarak paketinizin hacmini rahatlıkla 8 ila 16,5 litre veya 7 ila 11 litre arasında ayarlayabilirsiniz. Ek bir valf, daha kompakt bir uyum için yumuşak dişlinizi hızlı ve kolay bir şekilde sıkıştırmanıza olanak tanır. Sele Altı Çantanız aynı zamanda bir günlük geziye çıktığınızda yedek bir sırt çantası görevi görür, ister hibrit bisiklet, ister dağ bisikleti sürün, yol bisikleti veya elektrikli dağ bisikleti. Sele Altı Çantası iki boyutta mevcuttur.

Üstteki elastik büzme ipleri sayesinde, hızlı bir şekilde erişebilmeniz gereken öğeler için ek alan sunar (11 litrelik arduvaz modelinde değil).

İki modelden daha küçük olanı, sele sapınızda yalnızca altı santimetreye ihtiyaç duyar. Bu nedenle, daha kompakt model daha küçük çerçeve boyutları, tam süspansiyonlu bisikletler ve ayarlanabilir sele gövdeleri için idealdir.

İlgili Ürünler