Pack2Ride Askme Kamuflaj Günlük ve Bikepacking Turlar İçin Gidon ÇantasıPack2Ride Askme Kamuflaj Günlük ve Bikepacking Turlar İçin Gidon ÇantasıPack2Ride Askme Kamuflaj Günlük ve Bikepacking Turlar İçin Gidon Çantası

Pack2Ride Askme Kamuflaj Günlük ve Bikepacking Turlar İçin Gidon Çantası

₺ 475.00
SKU 8683655040229

İster işe gidiş gelişte, ister hızlı günlük turunuzda, ister uzun mesafeli sürüşlerde, Askme bisikletinizin bir parçası olacak.

Telefon, cüzdan, batarya, kablo, yedek iç lastik, pompa, alyan ve günlük yiyeceğinizin tamamını alır. Bisiklet üzerindeyken tek elle kolayca ulaşılabilir.


Bisikletinize ve ekipmanınıza en uygun bağlantı noktasını kendiniz seçin. Askme bisiklet üzerinde sallanmaz, zıplamaz. Gidon ve alın borusuna sabitlenir, her tip bisiklete uygundur.


İçten ped ile desteklenen sağlam yapısı ile fotoğraf makinesi gibi hassas ekipman güvenle taşınabilir.


Son derece hafif: Sadece 190 gram.


Su itici YKK Aquaguard fermuar ve Cordura ® 1000D veya Mukan ® polyamid 6.6 naylon aşınma ve yırtılmaya yüksek dirençli, su itici PU kaplı kumaşlar ile tasarlanmıştır.


Yan taraflarda, hem içte hem dışta 2 esnek file cep bulunmaktadır.


Kolayca sökülüp takılır, ek bir omuz bandı ile yanınıza alabilirsiniz.


Çap 13cm x 25cm. 2,5 lt


Renk Seçenekleri: Siyah, kamuflaj ve kayote.


Çantalarımız su itici kaplamalı kumaşlar ve fermuarlarla üretilmiştir. Yine de devamlı yağış altında kullanılmasını ya da nehir geçişi gibi sebeplerle suya sokmanızı tavsiye etmiyoruz. Bu durumlarda dikişlerden su sızabilir. Ekstra güvenlik için, mutlaka kuru kalması gereken ekipmanları çanta içinde bir su geçirmez torbaya koymanızı öneriyoruz.İlgili Ürünler