Pack2Ride Rollo Kırmızı Siyah Gidon ÇatasıPack2Ride Rollo Kırmızı Siyah Gidon ÇatasıPack2Ride Rollo Kırmızı Siyah Gidon ÇatasıPack2Ride Rollo Kırmızı Siyah Gidon ÇatasıPack2Ride Rollo Kırmızı Siyah Gidon ÇatasıPack2Ride Rollo Kırmızı Siyah Gidon ÇatasıPack2Ride Rollo Kırmızı Siyah Gidon ÇatasıPack2Ride Rollo Kırmızı Siyah Gidon ÇatasıPack2Ride Rollo Kırmızı Siyah Gidon Çatası

Pack2Ride Rollo Kırmızı Siyah Gidon Çatası

₺ 435.00
SKU 8683655040113

Rollo, çift taraflı, su geçirmez, bisiklet gidonları için dry bag, kuru çanta. Kıvrılarak kapatılıp açılan “dry bag” su geçirmez ve çantaya her iki taraftan kolay ulaşılır.


Rollo’ nun tamamen su sızdırmaz yapısı ile yağmuru önemsemeyin. Vardığınızda kuru olacaksınız. Su geçirmez, PU kaplı, hafif kumaştan üretilen Rollo’ nun dikişleri su sızdırmazlık bandı ile korunur.


Özellikle mat, uyku tulumu, mont, yelek, çamaşır vb. turda, sürüş harici zamanlarda kullanılacak, görece hafif ama yer kaplayan, kuru kalması gereken kıyafet ve ekipmanı rollo ile güvenle taşıyın.


Her türlü düz, kelebek ve drop bar gidona takılabilir. Ultra hafif seyahat için gidona kendi kayışları ile güvenli şekilde, doğrudan bağlanır. İdeal rahatlık ve kolay söküp takma avantajı için Hodo gidon aparatıyla tam uyumludur.


Sağlam YKK klipsler ve dayanıklı kayışlar.


Kapalı boyutlar: Ø 20 x 46 cm.


Açık boyutlar: 31 cm x 70 cm.


Kapasite: 15 litre

İlgili Ürünler