Btwin All Terrain 26×2.10 Dış Lastik

Btwin All Terrain 26×2.10 Dış Lastik

₺ 385.00
SKU 3608409981264

Btwin All Terrain 26×2.10 Dış Lastiği dişlerinin yapısı sayesinde, sürüş sırasında daha az sürtünme sağlayarak rahat bir sürüş sağlar.

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ

Dişlerinin yapısı sayesinde, sürüş sırasında daha az sürtünme sağlar.

Diş tasarımı, farklı zeminlerdeki yere olan tutuşunu arttırır.

27 TPI SKINWALL karkas, sağlamlığı garanti eder.

26 jant iç lastik ve jantlara uygundur.

İç lastik ile beraber kullanılır.

820 g.Sert damak teli.

 

TEKNİK BİLGİ

Lastiğin Durumunu Nasıl Anlarım?

Lastiğinizi ne zaman değiştirmeniz gerektiğini anlamak ve lastiğin durumunu kontrol etmek için lastiğin yerle temas noktalarına bakın. Lastiğimizin yerle temas noktası onun performansını doğrudan etkiler.

Lastiğinizin düzleşmesi lastiğin eskidiği anlamına gelir, bu durumda lastiği değiştirmelisiniz.

Lastiği Nasıl Sökerim?

Lastiği değiştirmek için ilk olarak iç lastiğin havasını komple indirmeniz gerekiyor. Sonradan bisiklet levyelerini jant ve lastik arasına geçirip lastiğinizi kanırtarak yavaş yavaş lastiği sökebilirsiniz.

Lastiği Nasıl Takarım?

Lastiği takmak için ilk önce, lastiğin bir damak telini janta yerleştirin. Sonradan iç lastiği yerleştirmeden önce, lastiğinizi biraz şişirin. (böylece iç lastiğin sıkışma ihtimali azalır.)

Daha sonra yapılacak olan sibobun karşısından başlayarak diğer kenarı da yerleştirin. Lastiğinizi tam şişirmeden ilk önce iç lastiğin jant ile tekerlek arasında sıkışmaması için kontrol edin.

Lastiği Nasıl Şişiririm?

Bisiklet lastiğinizi şişirirken dikkatli olun. Önerilen lastik değerleri lastiğin yan kısmında yazılı olarak belirtilmiştir. Bisiklet sürmeye başlamadan önce lastiğinizin havasının durumunu kontrol ediniz.

İlgili Ürünler