Ortlieb Arka Çanta Tasarım Dia de la rueda

Ortlieb Arka Çanta Tasarım Dia de la rueda

₺ 1,307.00
SKU F5491

ÖZELLİKLERİ:

  • Hızlı Kilit2.1. 16 mm’ye kadar dirsek çaplarına sahip tüm bisiklet taşıyıcıları için montaj sistemi
  • Birlikte verilen ara parçalar, montaj kancalarının boyutunu 12, 10 veya 8 mm’ye düşürmenize olanak tanır


ORTLIEB’in Tasarım Çanta bisiklet yan çantalarının 2020 sürümünde üç yeni model bulunuyor. Hangisi senin favorin? Koleksiyon, Meksika’dan ilham alan kurukafa baskısı DIA DE LA RUEDA, siyah-beyaz minimalist puantiyeli DOTS ve yemyeşil çiçek baskısı MAGNOLIA’ya kadar uzanıyor.

Arka-Çanta Tasarım Çanta, ofise, çiftçi pazarına veya günübirlik bir yere giderken onlara eşlik etmek için yalnızca bir bisiklet çantasına ihtiyaç duyan herkes için idealdir. Ve uzun bisiklet turları için Arka Çanta Tasarımı, doğal olarak ikinci bir Arka Çanta Tasarımı veya standart ORTLIEB tasarımındaki birçok Arka Çantadan biriyle birleştirilebilir. Her durumda, kendini kanıtlamış rulo kapanması ve cömert paketleme hacmi ile su geçirmez Arka Çanta pannier, her durumda ustalaşmaya hazır, çok yönlü bisiklet yan çantalarıdır.

ORTLIEB Quick-Lock2.1 sistemi, Arka Çantayı neredeyse tüm bisiklet raflarına takmanıza olanak tanır. Bisikletinize binmeden önce kolayca çıkarabileceğiniz omuz askısı, gideceğiniz yere vardığınızda pannier’i omuz çantası olarak kullanmanıza olanak tanır. Arka Çanta Tasarımının 20 litrelik iç kısmı akıllıca geniş bir ana bölmeye ve fermuarlı bir ağ cebe bölünmüştür.

İlgili Ürünler