Ortlieb Gidon Çantası E-Bike E-Glow 7L

Ortlieb Gidon Çantası E-Bike E-Glow 7L

₺ 1,829.00
SKU F8231

E-bisikletçilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış gidon çantası olan E-Glow, ORTLIEB’in yenilikçilik becerisinin müthiş bir örneğidir.

UYARI !!!

Paket içeriğinde gidon bağlantı aparatı çıkmamaktadır, bağlantı aparatı ayrıyeten satılmaktadır. 


ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ

 Çıkarılabilir LED şeritler

 4 farklı gidon bağlantısı mevcuttur

 Poliüretan kaplı, PVC içermeyen naylon kumaş

 Çıkarılabilir tutamak

 Formda sabit gövde

 Uç dirençli alt ve iç sertleştirme elemanları

 Reflektörlü esnek dış cep

 Fermuarlı iç cep

 Maksimum taşıma kapasitesi: 5 kg

ÜRÜN HAKKINDA

Çantanın her iki tarafındaki bağlantılar, piyasada bulunan iki şişe kafesini takmanıza olanak tanıyarak, size bir veya iki 750 mL su şişesine, birkaç saatlik turlar için bol miktarda sıvıya etkili bir şekilde yolda erişim sağlar.

E-Glow ayrıca güvenliğinizi artırır. Ön ve yanlardaki yüksek parlaklığa sahip LED şeritler, sürücülere, yayalara ve diğer bisikletçilerin trafikteki varlığınızı fark edilmenize yardımcı olur. Hava karardıktan sonra ihtiyacınız olanı bulmanıza yardımcı olmak için çantanın içi da ışık ile donatıldı. Işığın gücü, pille çalışan e-bisiklet ekranınız veya taşınabilir şarj cihazınız tarafından bir USB konektörü sayesinde sağlayabilirsiniz.

%100 su geçirmezdir. Hava durumu ne olursa olsun optimum navigasyon için bir akıllı telefonu veya GPS cihazını dokunmatik ekran aracılığıyla çalıştırmanıza imkan tanır.

Gidon çantası, 7 litrelik hacmi ile yoldayken güneş gözlüğünüz, cüzdanınız, atıştırmalıklarınız veya yağmur ceketiniz gibi hızlı bir şekilde erişmeniz gereken her şey için bol miktarda alan sunar. Kanat, tek elle kolayca çalıştırılabilen manyetik bir çıtçıtla kapanır. E-Glow gidon çantası da ORTLIEB E-Mate çantasıyla mükemmel bir uyum sağlar.

İlgili Ürünler